163Kişi Sohbet Ediyor

Hemen Sohbete Başlayın

Sesli Görüntülü Sohbet

NeSesli.Com olarak bay ve bayan kullanıcılarımıza ücretsiz ve üyeliksiz günün her saati 7/24 sesli görüntülü sohbet hizmeti vermekteyiz.

Sesli görüntülü sohbet hizmeti ile kaldğımız yerden devam ediyoruz. Sitemizde yapılan yeni sohbet paneli ve bakım çalışmalarımızı tammalamış bulunmaktayız. görsel ve kulalnım olarak son teknoloji kullanılan panelimiz de sizlerin daha kolay ve rahat bir sohbet yapmanızı sağladık.

Avrupa dan ve Türkiye den katılan bay ve bayan kulalnıcılarımıza vermiş olduğumuz sesli görüntülü sohbet hizmetimiz ücretsizdir. Evet tekrar ediyorum üyeliksiz ve ücretsizdir. Hiç bir ücret ödemeden katılabileceğiniz ücretsiz görüntülü sohbet odaları içerisinde yüzlerce yeni kiişilerle tanışıp arkadaş edinebilirsiniz.

İlk defa sesli sohbet siteleri ile tanışan kullanıcılarımızın ilk giriş de Speakychat Activex yüklemesi ve bilgisayarlarına kurmaları gerekmektedir. Hiç bir zararı olmayan bu uygulama görüntülü sohbet odaları içerisine sorunsuz bağğlanmanızı sağlayacaktır. Ayrıca giriş yaparken İnternet Explorer tarayacısını kullanmanız önemle rica olunur.

Konu ile ilgili sorun ve şikayetleirniz için yorum yaparak yetkili arkadaşlarımıza bildirmeizi rica ederiz.

NeSesli.Com iyi sohbetler dileriz.

Yazar : NoMercy
26 Haz 2018
470 Görüntüleme


Gönder